td-image-pattern

Oğuz Çocuk Oyun Parkları Hakkında

Oğuz Çocuk Oyun Parkları ve ZUGO Kent ve Bahçe Mobilyaları olarak Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle sektöre girmiş bir kuruluş olup gerek yurk içi gerekse yurt dışında,müşterilerimize en kaliteli ürünü,hatasız ve zamanında ulaştırmayı ilke edinmiştir.

MİSYON

Deneyim ve tecrübe sahibi ekibimizle beraber hergeçen gün ürün kalitemizi arttırıp çağın değişim gereksinimlerinide göz önünde tutarak ,her daim yeni her zevke hitapeden,dünya standartında ürün yelpazesi yakaladık.sektörde uzun süreli bir deneyime sahip oluşumuzdan aldığımız güveni teknoloji ile birleştirerek kullanıcı için ergonomik ürünler tasarladık.

td-image-pattern
td-image-pattern

VİZYON

Yanlız yerel lokasyonlara değil uluslar arası pazarlarada konsantre olarak "Dünyanın Bahçe ve Kent Mobilya Üreticisi olamayı", kendimize hedefledik.Düşlerimiz bukadar büyükken çağın ve teknolojinin gerisinde kalmadan makina parkurlarımızı ve mantalitemizi çağın gereklerine uygun olarak dönüştürdük.

Satış sonrası hizmet Ar-Ge çalışmaları verdiği önemle bugünlere gelen ZUGO bahçe  ve kent mobilyaları  üretiminin merkezinde çocuk olduğunu asla unutmadan müşterisinin güven ve destegiyle kendini gelecege taşıyacaktır.