Hakkımızda TİTLE
HAKKIMIZDA


ANA SAYFA / HAKKIMIZDA

ZUGO Kent ve Bahçe Mobilyaları Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle sektöre girmiş bir kuruluş olup gerek yurk içi gerekse yurt dışında,müşterilerimize en kaliteli ürünü,hatasız ve zamanında ulaştırmayı ilke edinmiştir.

Deneyim ve tecrübe sahibi ekibimizle beraber hergeçen gün ürün kalitemizi arttırıp çağın değişim gereksinimlerinide göz önünde tutarak ,her daim yeni her zevke hitapeden,dünya standartında ürün yelpazesi yakaladık.sektörde uzun süreli bir deneyime sahip oluşumuzdan aldığımız güveni teknoloji ile birleştirerek kullanıcı için ergonomik ürünler tasarladık.

Yanlız yerel lokasyonlara değil uluslar arası pazarlarada konsantre olarak "Dünyanın Bahçe ve Kent Mobilya Üreticisi olamayı", kendimize hedefledik.Düşlerimiz bukadar büyükken çağın ve teknolojinin gerisinde kalmadan makina parkurlarımızı ve mantalitemizi çağın gereklerine uygun olarak dönüştürdük.

Satış sonrası hizmet Ar-Ge çalışmaları verdiği önemle bugünlere gelen ZUGO bahçe  ve kent mobilyaları  üretiminin merkezinde çocuk olduğunu asla unutmadan müşterisinin güven ve destegiyle kendini gelecege taşıyacaktır.

  • Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın!